602 127 219

Pojemnik próżniowy Dafi - wysoki o pojemności 1,3l

w magazynie

Producent: Dafi

Wybierz Kolor zamawianego Pojemnika próżniowego:

Cena: 41,00 zł

Zapytaj naszego konsultanta

602 127 219 lub sklep@saintbest.pl

Nagłówek kategorii z pojemnikiem próżniowym Dafi 1,3l

 

.:  Pojemniki i naczynia próżniowe  :.

Pojemniki próżniowe Vacuum Dafi przeznaczone są do przechowywania produktów spożywczych oraz artykułów, dla których zalecana jest ochrona przed wilgocią i powietrzem atmosferycznym (tlenem). Dzięki naszym pojemnikom próżniowym żywność jest świeża 3 - 5-krotnie razy dłużej, zachowuje swój naturalny smak i aromat, a nawet czas marynowania potraw może w nich ulec znacznemu skróceniu. Korzystając z pojemników próżniowych, klient może być pewien, że jego lodówka nie przemieni się w bazę różnorakich zapachów, gdyż nasze naczynia próżniowe zapobiegają przenikaniu się aromatów w lodówce. Są one idealne do przechowywania kawy, herbaty, płatków kukurydzianych, mąki, biszkoptów, warzyw, mięs i innych.
Produkty mleczne są szczególnie narażone na szybką utratę świeżości. Wlanie koktajlu czy mleka do pojemnika próżniowego i przechowywanie ich w odcięciu od powietrza zapobiegnie rozwojowi bakterii tlenowych. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się ich smakiem wypijając je na drugie śniadanie lub podwieczorek.


 

.:  Pojemniki próżniowe - wymiary  :.

Rodzaj:

Wysokość (H):

Szerokość (D):

Głębokość (G):

Pojemność (l):

Miniatura zdjecia pojemnika próżniowego Dafi 1,3l

18, cm

10,5 cm

10,5 cm

1,3l

 

 

.:  Zastosowanie pojemników i naczyń próżniowych :. 

Nowoczesny kształt i odpowiednio dobrana kolorystyka sprawiają, że pozostawione na wierzchu pojemniki próżniowe bardzo łatwo wkomponowują się w wystrój każdej kuchni. Rozmiary pojemników próżniowych zostały tak dobrane, aby nie zajmowały dużo miejsca a jednocześnie zapewniały komfort ich użycia. Zróżnicowana pojemność pojemników umożliwia odpowiedni dobór w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Możemy kupić zarówno pojedynczy pojemnik, jak i komplet (, 4- lub 5-częściowy).

Pojemnik próżniowy Dafi 1,3l w opakowaniu
Pojemnik próżniowy nie posiada pompki.

Pojemnik próżniowy Vacuum Dafi 1,3l

 

.:  Atesty i certyfikaty pojemników próżniowych  :.

Atest PZH

 Atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny

Świadectwa Jakości Zdrowotnej:

  • HŻ/C/04944/03 Pojemniki próżniowe

 

Projektowanie, produkcja i serwis odbywa się w Systemie Zarządzania Jakością, zgodnym z normą ISO 9001:2000. Certyfikat ISO
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Produkty pokrewne

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

W naszej ofercie