602 127 219

Wkłady filtrujące

1
Wkład EKO-DAFI do usuwania azotanów

Wkład EKO-DAFI do usuwania azotanów

Wkład z żywicą anionową specjalnie opracowany do usuwania azotanów z wody do picia. Duże stężenie azotanów w wodzie do picia może prowadzić do powstania anemii i sinicy (szczególnie u dzieci do 2-go roku życia). Nadmiar azotanów jest również szkodliwy dla zwierząt hodowlanych. Azotany przedostają się do wody głównie z pól i szamb, stąd wkład ten polecany jest do domów posiadających własne ujęcia wody pitnej i dla gospodarstw hodowlanych.

Producent: Dafi

Cena: 74,00 zł

Wkład EKO-DAFI z żywicą jonowymienną

Wkład EKO-DAFI z żywicą jonowymienną

Zawiera żywicę jonowymienną usuwającą jony magnezu i wapnia odpowiedzialne za twardość wody, tym samym powodując jej zmiękczanie. Usuwa również niektóre jony metali np. manganu. Woda twarda: - powoduje powstawanie kamienia kotłowego na elementach grzejnych kotłów CO, pralek, zmywarek, czajników i innych urządzeń ...

Producent: Dafi

Cena: 28,00 zł

Wkład węglowy EKO-DAFI

Wkład węglowy EKO-DAFI

W jego skład wchodzi wysoce aktywny, granulowany węgiel o dużej powierzchni i porowatej strukturze, umożliwiający usuwanie substancji organicznych (np. fenoli), detergentów, substancji stosowanych do dezynfekcji wody pitnej np. chloru i jego pochodnych oraz niektórych metali ciężkich takich jak ołów, nikiel, rtęć.

Producent: Dafi

Cena: 26,00 zł

Wkład polipropylenowy EKO-DAFI

Wkład polipropylenowy EKO-DAFI

Jest wkładem filtrującym mechanicznym. Usuwa z wody piasek, drobne zawiesiny, tłuszcze, produkty korozji i inne zanieczyszczenia wymywane z powierzchni instalacji wodnej. Dobrze sprawdza się tam gdzie występuje stara, instalacja wodociągowa, gdzie mogą występować przerwy w dostawie wody oraz tam gdzie woda zawiera dużo zawiesin.

Producent: Dafi

Cena: 12,00 zł

1